Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Wine Bar s.r.o. Menu

O nás

Vážení přátelé dobrého vína,

vítáme Vás na stránkách naší internetové vinotéky wine-bar.cz. Provozovatelem tohoto obchodu je společnost Wine Bar s.r.o. Naším cílem je nabídnout Vám chuťově unikátní a cenově zajímavá vína z celého světa.

 

Specializujeme se na vína rakouská a španělská z několika vinařských oblastí. V nabídce naleznete Ryzlinky a Veltlínské zelené z biovinařství Schmidl z prestižní oblasti Wachau. Chuťovou varibialitu Veltlínského zeleného naleznete v nabídce vinařství Sax z Kamptalu. U vinařství Leth z Wagramu překvapí univerzálnost této severně položené oblasti s převahou sprašových půd. V nabídce jsou špičková bílá, ale i vynikající a ceněná červená vína. Španělská vína zastupují renomované oblasti pro produkci červených vín – Rioja, Ribera del Duero a Priorat. Z bilých vín doporučujeme vyzkoušet Verdejo z Ruedy nebo Albarino z Rias Baixas. Vřele doporučujeme vyzkoušet španělská šumivá vína Cava dělané tradiční metodou druhotného kvašení v láhvi (stejně jako Champagne). Jistě Vás překvapí vysoká kvalita těchto vín a velice příjemná cena. 

láhve v Chablais

V nabídce vín z Moravy se zaměřujeme na malé vinaře produkující kvalitní osobitá vína v menších šaržích. Samozřejmě nesmí v nabídce chybět ani vína z Francie, Německa, Chile, Argentiny, Kalifornie, Nového Zélandu. Pro milovníky fortifikovaných vín nabízíme portské a sherry.

Kromě vína nabízíme i řadu doplňků, vinařských pomůcek a vinoték. Vinotéky nabízíme od renomovaných výrobců. Vybírat můžete ze značek Haier, Humibox, Karma a Philco. V doplňcích vévodí vinařské pomůcky firmy Vacuvin a Peugot. Pro labužníky doporučujeme pravý italský parmazán, který zrál celých 24 měsíců.

Jelikož je víno jedním z nejoblíbenějších dárků, nabízíme  nejen pro firmy realizaci dárkových balení přesně na míru. Takovýto reprezentativní dárek jistě udělá radost každému

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a stanete se našimi spokojenými zákazníky. Jakékoliv dotazy nebo připomínky uvítáme a zodpovíme.

Za tým wine-bar.cz Vám příjemný nákup přeje

 

Petr Mikeska

Certifikovaný Sommeliér

Certifikovaný degustátor dle ČSN ISO 8586–2

WSET Advanced