Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ocellus s.r.o. Menu

Hledáme

24. 8. 2017

Do naší nové vinotéky Winebar.cz hledáme zaměstnance pro pozici prodejce vín. Nabízíme výběr kvalitních a zároveň cenově dostupných vín z Evropy. Vína do nabídky jsou pečlivě vybírána, rozhodující je jejich unikátnost a vysoká, konzistentní kvalita. Díky dlouhodobé přízni zákazníků bychom nyní rádi naše služby rozšířili. Pro nově otevřenou kamennou vinotéku hledáme proto uchazeče o pracovní pozici:

Prodejce ve vinotéce

Na této pozici budete zodpovědný/zod­povědná za provoz vinotéky. Hlavní součástí Vaší pracovní náplně bude:

  • Asistence zákazníkům, aktivní pomoc při výběru vína (zaškolíme)
  • Prodej delikates (krájení sýrů a jamonu, vážení, vystavení prodejních dokladů)
  • Prodej vín
  • Servírování vín a delikates pro zákazníky vinotéky

Winebar.cz nabízí přátelské a neformální prostředí, možnost dále se rozvíjet v oboru formou praxe i školení a odměny za prodejní výsledky. Hledáme pracovníky na HPP i ČPP. Místo výkonu práce Praha 4, Michle.

Výhodou pro kandidáty jsou předchozí zkušenostmi s prodejem vín nebo vzdělání v oblasti vína (např. sommelierské zkoušky, případně dlouhodobý odborný zájem o vína, apod.). Není to ale nezbytné, postačí i pozitivní vztah k vínu, snaha učit se novým věcem a rozvíjet se. Nezbytnými požadavky jsou: pozitivní přístup k zákazníkovi, komunikativnost, spolehlivost.

Platové podmínky: až 24.000Kč

Benefity: sleva na víno z našeho sortimentu

V případě zájmu zašlete své CV v českém jazyce s fotografií k rukám pana Petra Mikesky na info@wine-bar.cz, tel: +420777324075 (www.wine-bar.cz).